Bilgilendirme

Reklam Yönetimi:
Lokasyon, cinsiyet, yaş, ilgi alanları gibi kriterleri belirleyerek hedef kitle analizli sosyal medya reklamlarınızın yönetiminizi sizin adınıza yapıyoruz.

Kurumsal-Kişisel Hesap Yönetimi:
Dijital dünyanın en büyük sosyal ağlarında siz de yer almalısınız. Markanızın doğru bir kurum dile ile bu mecralarda yer almasını, potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmenizi ve hedef kitlenize uygun bir dil ile içeriklerinizin üretilmesini sağlayarak hesaplarınızı yönetiyoruz.

Kampanya Geliştirme:
Marka için en uygun dijital mecralar ve hedef kitle belirlendikten sonra sponsorlu reklamların, uygulamaların, fenomenlerin ve ödüllü yarışmaların birbirleri ile koordine edilmesini sağlayıp kampanyalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Marka ve Rakip Analizi:
Markanızın ve rakiplerinizin hakkında ne konuşulduğunu takip edip bunları rapor haline getirerek, yapılan analizlerden sonra size ulaştırırız

Dijital Medya Planlama:
Marka reklamlarını hedef kitleye ulaştırmak için hangi mecraların, ne şekilde kullanılması gerektiğini medyanın gerektiğini belirleme sürecidir. Bu sürecin adına medya planlama denir. Medya planlamada reklamlarınızın hangi kanallarda, ne şekilde ve ne kadarlık bir bütçe ile yayınlanması gerektiğini markanız için planlarız.

İçerik Geliştirme:
Sadık bir takipçi kitlesi oluşturacak ve takip sürekliliğini arttıracak içerikleri markanız için yazıyor ve tasarlıyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi :
İnstagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında sahip olduğunuz hesapları profesyonelce yönetiyoruz.

Paylaşımlar :
Marka kimliğinize uygun tasarımlar oluşturup kaliteli paylaşımlar yapıyoruz. Düzenli olarak gönderi ve hikaye paylaşımları yaparak sayfanızı aktif tutuyoruz. Sosyal medya hesaplarınıza gelen yorumları ve mesajları hızlı bir şekilde yanıtlıyoruz ve size iletiyoruz. En çok gelen olumlu ve olumsuz yorumları rapor haline getirirek size iletiyoruz. Markanızın daha fazla ön plana çıkması amacıyla takipçi sayınızı doğal yollar ile arttırıyoruz ve sayfa etkileşiminizi arttırıyoruz. Markanıza ve sayfanıza en uygun etiketleri belirliyoruz, paylaşımları bu etiketleri kullanarak yapıyoruz. Sosyal medya hesabınızın ve markanızın en doğru kitleye ulaşabilmesi için gerekli olan reklamların planlamasını sizler için yapıyoruz. Özel günleri unutmuyoruz. Bu günlerde yapılacak paylaşımlarla takipçilerinizin yanında oluyoruz. İsteğinize göre haftalık ve aylık olarak raporlama yapılmaktadır. Mevcut hizmet paketlerimiz haricinde talepleriniz olursa incelenir, uygun görüldüğü takdirde fiyat teklifi sunulur.Hizmet başladıktan sonra ücret iadesi yapılmaz.